[vc_row][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

Ved utrykning utenom ordinær arbeidstid (08.00 – 16.00), tilkommer et vakttillegg på kr. 4.900,-

Vakttelefon etter kl 16.00 og helger:

Oslo og Akershus
Foodtech Interiør- og Storkjøkken, Oslo | 477 59 710

BTV (Buskerud, Telemark, Vestfold)
Foodtech Interiør- og Storkjøkken, Oslo | 477 59 710

Hordaland
Foodtech Interiør- og Storkjøkken, avd. Bergen | 477 59 710

Rogaland
Foodtech Interiør og Storkjøkken, avd. Stavanger | 913 45 486

Sogn og Fjordane
Storhusholdningsteknikk AS, Førde |97 57 77 80

Hedmark / Oppland
R. Nordli Interiør |95 79 63 06

Trøndelag / Nordland
ServiceTech AS, Trondheim | 98 88 72 22

Troms / Finnmark
Jensen Montasje, Tromsø | 91 56 07 32

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Vi hjelper deg

Caroline Scott Hagen

Sentralbord
Foodtech Gruppen
Telefon: 22 08 70 70
E-post: caroline@foodtech.no

Ivar Holtet

Salgssjef
Foodtech Industri
Telefon: 90 12 80 00
E-post: ih@foodtech.no

Per Morten Johansen

Salgssjef
Foodtech Industri
Telefon: 91 88 89 45
E-post: per.morten@foodtech.no

Alf Godal

Salg Kjøtt og Fisk
Foodtech Industri
Telefon: 99 31 50 10
E-post: ag@foodtech.no

Fredrik Simensen

Salg Kjøtt og Fisk
Foodtech Industri
Telefon: 90 10 45 01
E-post: fs@foodtech.no

Arild Danielsen

Arild Danielsen

Salg Bakeri
Foodtech Industri
Telefon: 95 83 76 56
E-post: arild.danielsen@foodtech.no

Kjetil Bergan

Salg Bakeri
Foodtech Industri
Telefon: 90 14 19 11
E-post: kjetil@foodtech.no

Pål Triber

Salg Bakeri
Foodtech Industri
Telefon: 90 08 47 23
E-post: pal.triber@foodtech.no

Daniel Bjørnebekk

Salg Bakeri
Foodtech Industri
Telefon: 988 20 889
E-post: db@foodtech.no

Glenn Hasselstrøm

Salg Plater, Traller og Former
Foodtech Industri
Telefon: 97 12 91 76
E-post: glenn@foodtech.no

Jan Roar Uthus

Salg Frukt, Grønt og Drikke
Foodtech Industri
Telefon: 99 37 98 88
E-post: jru@foodtech.no

Jannicke Fikkan

Salg Hygiene
Foodtech Industri
Telefon: 916 48 520
E-post: jannicke@foodtech.no

Kristian Hagen

Salg pakkeløsning
Foodtech Industri
Telefon: 481 46 197
E-post: kh@foodtech.no

Henning M. Kamhaug

Salg pakkeløsning
Foodtech Industri
Telefon: 95 40 27 97
E-post: hmk@foodtech.no

Bjørn Schjelderup-Roemers

Salg pakkeløsning
Foodtech Industri
Telefon: 415 25 676
E-post: bsr@foodtech.no

Per-Otto Bjørnebekk

Per-Otto Bjørnebekk

Prosjektleder
Foodtech Industri
Telefon: 40 64 54 10
E-post: per.otto@foodtech.no

Martin Dahle Skjæveland

Prosjektleder
Foodtech Industri
Telefon: 924 86 833
E-post: mds@foodtech.no

Ruben Cornelius Stokland

Prosjektleder
Foodtech Industri
Telefon: 915 74 006
E-post: ruben@foodtech.no

Peter Nyegaard-Larsen

Prosjektleder
Foodtech Industri
Telefon: 97 51 75 26
E-post: pnl@foodtech.no

Jan Henrik Ottem

Teknisk sjef
Foodtech Industri
Telefon: 90 68 77 82
E-post: jan.henrik@foodtech.no

Bjørn-Erik Enge

Servicesjef
Foodtech Industri
Telefon: 91 63 74 87
E-post: bee@foodtech.no

Jan Kenneth Lien Sten

Servicetekniker
Foodtech Industri
Telefon: 92 03 96 26
E-post: jks@foodtech.no

Daniel Vidme

Automatiker
Foodtech Industri
Telefon: 468 12 826
E-post: dv@foodtech.no

Haakon Tuveng Berger

Servicetekniker
Foodtech Industri
Telefon: 40638806
E-post: hb@foodtech.no

Markus Ødegård Raknestangen

Servicetekniker
Foodtech Industri
Telefon: 476 29 633
E-post: mr@foodtech.no

Max Vonka

Automatiker | Lærling
Foodtech Industri
Telefon: 482 11 344
E-post: mv@foodtech.no

Ole Bang

Delelager ansvarlig
Foodtech Industri
Telefon: 92 64 40 32
E-post: deler.fti@foodtech.no

Ulf Grove

Ulf Grove

Salg Ettermarked
Foodtech Industri
Telefon: 91 62 57 75
E-post: ulf.grove@foodtech.no

Marita H. Løhren

Marita H. Løhren

Daglig Leder
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 92 67 01
E-post: marita@foodtech.no

Iren Fagerhøi

Salgssjef
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 61 51 25
E-post: iren@foodtech.no

Marit Grønvold Claesson

Storkundeansvarlig
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 947 86 560
E-post: marit@foodtech.no

Stian Storvik Kristiansen

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 97 04 50 29
E-post: stian@foodtech.no

Christoffer Madsbakken Alveid

Christoffer Madsbakken Alveid

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 97 03 98 49
E-post: christoffer@foodtech.no

Christer Svarverud

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 92 83 30 32
E-post: christer@foodtech.no

Ole Bjørn Sundsdal

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 97 66 40 94
E-post: olebjorn@foodtech.no

Lena Breivold

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 22 44 82
E-post: lena@foodtech.no

Hege Søgaard Moen

Salg servering/interiørarkitekt
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 82 33 66
E-post: hege@foodtech.no

Gabrielle Nøddelund

Salg Møbler
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 60 29 13
E-post: gabrielle@foodtech.no

Mathias Kristiansen

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 46 91 79 70
E-post: mathias@foodtech.no

Ole Erik Holmen-Løkken

Salgskonsulent Midt-Norge
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 408 51 729
E-post: ole@foodtech.no

Fanny Bø Skjelbred

Teknisk tegner
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 95157537
E-post: fanny@foodtech.no

Tonje Dybdal

Teknisk tegner
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 977 59 793
E-post: tonje@foodtech.no

Henning Skjelbred

Salgssjef Dagligvare og KBS
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 79 05 54
E-post: henning@foodtech.no

Knut Aas

Knut Aas

Key Account Manager KBS/Dagligvare
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 91 72 90 09
E-post: knut@foodtech.no

Tommy Østerud

Key Account Manager KBS/Dagligvare
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 478 00 677
E-post: tommy@foodtech.no

Ole Kristian Arvesen

Key Account Manager | Trainee
KBS/Dagligvare
Telefon: 452 37 483
E-post: oleka@foodtech.no

Henrik Furulund

Salg KBS/Dagligvare
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 401 44 082
E-post: henrik@foodtech.no

Kristin Tøsse Løvseth

Salgskoordinator KBS/Dagligvare
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 995 71 236
E-post: kristin@foodtech.no

May Britt Dyrli

Prosjektsekretær
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 91 58 28 93
E-post: maybritt@foodtech.no

Pål Kristiansen

Montør
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 93 26 04
E-post: paal@foodtech.no

Adrian Rønold

Montør
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon:
E-post: adrian@foodtech.no

Stian Kallarberg

Montør
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon:
E-post: stianbk@foodtech.no

Ronny Henning

Avdelingsleder service og ettermarked
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 911 73 686
E-post: ronny@foodtech.no

Linn Tømte

Servicesjef Oslo
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 994 99 969
E-post: linn@foodtech.no

Kristian Eriksen

Regionsleder Service Midt-Norge
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 45 87 75 19
E-post: kristian.e@foodtech.no

Melissa Nesse

Servicecontroller og kundeservice
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: service@foodtech.no

Peter Gjerstad

Servicekoordinator og kundeservice
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: service@foodtech.no

Christian Kvalvaag-Westad

Servicekoordinator og kundeservice
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: service@foodtech.no

Jarle Nordkvelle

Jarle Nordkvelle

Teknisk ansvarlig & FDV
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 97 66 21 92
E-post: jarle@foodtech.no

Marius Kjærstad

Delelageransvarlig
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: lager.deler@foodtech.no

Fulvio Øksendal

Reservedelsansvarlig
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: deler@foodtech.no

Daniel Lilius

Lager- og logistikksjef
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 41 81 03
E-post: daniel@foodtech.no

Bjørn Thorsen

Bjørn Thorsen

Lagermedarbeider
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 20 53 89
E-post: bjorn@foodtech.no

Nicklas Söderberg

Lagermedarbeider
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 94 88 82 44
E-post: nicklas@foodtech.no

Per Erik Ellefsen

Per-Erik Ellefsen

Administrerende Direktør
Foodtech Gruppen
Telefon: Tlf. 90 19 05 66
E-post: per.erik@foodtech.no

Raymond Wiig

Markedsdirektør
Foodtech Gruppen
Telefon: 90 19 05 99
E-post: raymond@foodtech.no

Ellen Grasdalsmoen

Markedskoordinator
Foodtech Gruppen
Telefon: 99 51 52 35
E-post: ellen@foodtech.no

Jan Leifsen

Jan Leifsen

Kvalitet og utviklingsleder
Foodtech Gruppen
Telefon: 98 08 00 88
E-post: jan.leifsen@foodtech.no

Elise Mai

Elise Mai

Økonomisjef
Foodtech Gruppen
Telefon:
E-post: elise@foodtech.no

Charlotte Miland

Regnskap/økonomi
Foodtech Industri
Telefon: 478 71 122
E-post: charlotte@foodtech.no

Beate Hansen

Regnskap/økonomi
Foodtech Industri
Telefon: 97 65 40 66
E-post: beate@foodtech.no

Trang Nguyen Sæther

Regnskapsmedarbeider
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 482 08 615
E-post: trang@foodtech.no

Eileen Marie Nordal

Eileen Marie Nordahl

Controller
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 48 31 38 32
E-post: eileen@foodtech.no

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]