skip to Main Content

Foodtech sine medarbeidere har solid kompetanse og faglig erfaring fra de bransjene vi jobber mot.

Caroline Scott Hagen

Sentralbord

Foodtech Gruppen

Telefon: 22 08 70 70

E-post: caroline@foodtech.no

Ivar Holtet

Salgssjef

Foodtech BWL

Telefon: 90 12 80 00

E-post: ih@foodtech.no

Asle Hans Bentseng

Produktsjef

Foodtech BWL

Telefon: 93 09 65 75

E-post: ahb@foodtech.no

Jan Roar Uthus

Produktsjef

Foodtech BWL

Telefon: 99 37 98 88

E-post: jru@foodtech.no

Alf Godal

Produktsjef

Foodtech BWL

Telefon: 99 31 50 10

E-post: ag@foodtech.no

Ole Bang

Delelager ansvarlig

Foodtech BWL

Telefon: 92 64 40 32

E-post: deler@foodtech.no

Peter Nyegaard-Larsen

Prosjektleder

Foodtech BWL

Telefon: 97 51 75 26

E-post: pnl@foodtech.no

Bjørn-Erik Enge

Servicesjef

Foodtech BWL

Telefon: 91 63 74 87

E-post: bee@foodtech.no

Henning M. Kamhaug

Automatiker

Foodtech BWL

Telefon: 95 40 27 97

E-post: hmk@foodtech.no

Fredrik Simensen

Servicetekniker

Foodtech BWL

Telefon: 90 10 45 01

E-post: fs@foodtech.no

Daniel Vidme

Servicetekniker

Foodtech BWL

Telefon: 468 12 826

E-post: dv@foodtech.no

Jan Kenneth Lien Sten

Servicetekniker

Foodtech BWL

Telefon: 92 03 96 26

E-post: jks@foodtech.no

Bjørn Schjelderup-Roemers

Servicetekniker

Foodtech BWL

Telefon: 415 25 676

E-post: bsr@foodtech.no

Haakon Tuveng Berger

Lærling

Foodtech BWL

Telefon:

E-post:

Per Morten Johansen

Salgssjef

Foodtech Bakeri og Industri

Telefon: 91 88 89 45

E-post: per.morten@foodtech.no

Jan Henrik Ottem

Teknisk sjef

Foodtech Bakeri og Industri

Telefon: 90 68 77 82

E-post: jan.henrik@foodtech.no

Arild Danielsen

Arild Danielsen

Salg Maskiner og Utstyr

Foodtech Bakeri og Industri

Telefon: 95 83 76 56

E-post: arild.danielsen@foodtech.no

Ulf Grove

Ulf Grove

Salg ettermarked

Foodtech Bakeri og Industri

Telefon: 91 62 57 75

E-post: ulf.grove@foodtech.no

Pål Triber

Pål Triber

Salg Maskiner og Utstyr

Foodtech Bakeri og Industri

Telefon: 90 08 47 23

E-post: pal.triber@foodtech.no

Kjetil Bergan

Salg Maskiner og Utstyr

Foodtech Bakeri og Industri

Telefon: 90 14 19 11

E-post: kjetil@foodtech.no

Per-Otto Bjørnebekk

Per-Otto Bjørnebekk

Prosjektleder og tekn. support

Foodtech Bakeri og Industri

Telefon: 40 64 54 10

E-post: per.otto@foodtech.no

Glenn Hasselstrøm

Glenn Hasselstrøm

Salg plater, traller og former

Foodtech Bakeri og Industri

Telefon: 97 12 91 76

E-post: glenn@foodtech.no

Marita H. Løhren

Marita H. Løhren

Daglig Leder

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 90 92 67 01

E-post: marita@foodtech.no

Iren Fagerhøi

Salgssjef 

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 90 61 51 25

E-post: iren@foodtech.no

Stian Storvik Kristiansen

Salg storkjøkken/servering

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 97 04 50 29

E-post: stian@foodtech.no

Christoffer Madsbakken Alveid

Salg storkjøkken/servering

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 97 03 98 49

E-post: christoffer@foodtech.no

Christian Holter

Salg storkjøkken/servering

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 93 21 30 68

E-post: holter@foodtech.no

Christer Svarverud

Salg storkjøkken/servering

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 92 83 30 32

E-post: christer@foodtech.no

Ole Bjørn Sundsdal

Salg storkjøkken/servering

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 97 66 40 94

E-post: olebjorn@foodtech.no

Mette Løfblad

Salg storkjøkken/servering

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 95 81 23 93

E-post: mette@foodtech.no

Lena Breivold

Salg storkjøkken/servering

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 98 22 44 82

E-post: lena@foodtech.no

Henriette Bugge

Salg storkjøkken/servering

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 97 97 14 12

E-post: henriette@foodtech.no

Hege Søgaard Moen

Salg servering/interiørarkitekt

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 98 82 33 66

E-post: hege@foodtech.no

Gabrielle Nøddelund

Salg Møbler

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 90 60 29 13

E-post: gabrielle@foodtech.no

Fanny Bø Skjelbred

Teknisk tegner

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 95157537

E-post: fanny@foodtech.no

Henning Skjelbred

Salgssjef Dagligvare og KBS

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 90 79 05 54

E-post: henning@foodtech.no

Espen Slåttedalen

Espen Slåttedalen

Key Account Manager KBS/Dagligvare

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 47 45 28 66

E-post: espen@foodtech.no

Knut Aas

Knut Aas

Key Account Manager KBS/Dagligvare

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 91 72 90 09

E-post: knut@foodtech.no

Magnus Nordbrøden

Key Account Manager KBS/Dagligvare

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 98 28 86 35

E-post: magnus@foodtech.no

Jone Aasland

Salg

Foodtech Interiør og Storkjøkken, avd. Stavanger

Telefon: 90 03 56 46

E-post: jone@foodtech.no

Mona Øvestad

Salg

Foodtech Interiør og Storkjøkken, avd. Stavanger

Telefon: 95 77 17 99

E-post: mona@foodtech.no

May Britt Dyrli

Prosjektsekretær

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 91 58 28 93

E-post: maybritt@foodtech.no

Øystein Dalby

Øystein Dalby

Prosjektleder

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 99 27 20 10

E-post: oystein@foodtech.no

Eivind Jakobsen

Eivind Jakobsen

Montør

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 99 27 20 20

E-post: eivind@foodtech.no

Pål Kristiansen

Montør

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 90 93 26 04

E-post: paal@foodtech.no

Adrian Rønold

Montør

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon:

E-post: adrian@foodtech.no

Ronny Henning

Avdelingsleder service og ettermarked

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 911 73 686

E-post: ronny@foodtech.no

Morten Skaug

Servicekoordinator

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 98 08 00 88

E-post: service@foodtech.no

Nadia Curavic

Servicekoordinator

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 98 08 00 88

E-post: service@foodtech.no

Trond Fogelstrøm

Trond Fogelstrøm

Salg deler

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 98 08 00 88

E-post: deler@foodtech.no

Jarle Nordkvelle

Jarle Nordkvelle

Teknisk ansvarlig

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 97 66 21 92

E-post: jarle@foodtech.no

Daniel Lilius

Daniel Lilius

Lager- og logistikksjef

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 90 41 81 03

E-post: daniel@foodtech.no

Bjørn Thorsen

Bjørn Thorsen

Lagermedarbeider

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 90 20 53 89

E-post: bjorn@foodtech.no

Nicklas Söderberg

Lagermedarbeider

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 94 88 82 44

E-post: nicklas@foodtech.no

Per Erik Ellefsen

Per-Erik Ellefsen

Administrerende Direktør

Foodtech Gruppen

Telefon: Tlf. 90 19 05 66

E-post: per.erik@foodtech.no

Raymond Wiig

Markedsdirektør

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 90 19 05 99

E-post: raymond@foodtech.no

Elise Mai

Elise Mai

Økonomisjef

Foodtech Gruppen

Telefon:

E-post: elise@foodtech.no

Jan Leifsen

Jan Leifsen

Kvalitet og utviklingsleder

Foodtech Gruppen

Telefon: 98 08 00 88

E-post: jan.leifsen@foodtech.no

Heidi Nordby

Regnskap/økonomi

Foodtech BWL

Telefon: 90 97 23 69

E-post: hn@bwl.no

Beate Hansen

Regnskap/økonomi

Foodtech Bakeri og Industri

Telefon: 97 65 40 66

E-post: beate@foodtech.no

Mari O. Bekkestuen

Regnskapsansvarlig/Accountant

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 47 33 93 04

E-post: mari@foodtech.no

Eileen Marie Nordal

Eileen Marie Nordahl

Controller

Foodtech Interiør og Storkjøkken

Telefon: 48 31 38 32

E-post: eileen@foodtech.no

Ellen Grasdalsmoen

Markedskoordinator

Foodtech Gruppen

Telefon: 99 51 52 35

E-post: ellen@foodtech.no

Kunde Fagomrader
Caroline Scott Hagen Administrasjon
Ivar Holtet Annen matindustri, Fisk, Kjøtt og fjærfe, Matindustri, Pakking og veiing
Asle Hans Bentseng Annen matindustri, Fisk, Kjøtt og fjærfe, Matindustri
Jan Roar Uthus Annen matindustri, Frukt og grønt, Matindustri
Alf Godal Annen matindustri, Kjøtt og fjærfe, Matindustri
Ole Bang Matindustri, Montasje og logistikk
Peter Nyegaard-Larsen Administrasjon, Matindustri
Bjørn-Erik Enge Matindustri, Service matindustri, Teknisk service
Henning M. Kamhaug Matindustri, Service matindustri, Teknisk service
Fredrik Simensen Matindustri, Service matindustri, Teknisk service
Daniel Vidme Matindustri, Service matindustri, Teknisk service
Jan Kenneth Lien Sten Matindustri, Service matindustri, Teknisk service
Bjørn Schjelderup-Roemers Matindustri, Pakking og veiing, Service matindustri, Teknisk service
Haakon Tuveng Berger Matindustri, Service matindustri, Teknisk service
Per Morten Johansen Bakeri og konditori, Matindustri
Jan Henrik Ottem Matindustri, Service matindustri, Teknisk service
Arild Danielsen Bakeri og konditori, Matindustri
Ulf Grove Bakeri og konditori, Matindustri
Pål Triber Bakeri og konditori, Matindustri
Kjetil Bergan Bakeri og konditori, Matindustri
Per-Otto Bjørnebekk Bakeri og konditori, Matindustri
Glenn Hasselstrøm Bakeri og konditori, Matindustri
Marita H. Løhren Administrasjon
Iren Fagerhøi Administrasjon
Stian Storvik Kristiansen Servering, Storkjøkken
Christoffer Madsbakken Alveid Servering, Storkjøkken
Christian Holter Servering, Storkjøkken
Christer Svarverud Servering, Storkjøkken
Ole Bjørn Sundsdal Servering, Storkjøkken
Mette Løfblad Servering, Storkjøkken
Lena Breivold Servering, Storkjøkken
Henriette Bugge Servering, Storkjøkken
Hege Søgaard Moen Møbler, Servering
Gabrielle Nøddelund Møbler
Fanny Bø Skjelbred Administrasjon
Henning Skjelbred KBS og dagligvare
Espen Slåttedalen KBS og dagligvare
Knut Aas KBS og dagligvare
Magnus Nordbrøden KBS og dagligvare
Jone Aasland Servering, Storkjøkken
Mona Øvestad Servering, Storkjøkken
May Britt Dyrli Administrasjon
Øystein Dalby Montasje og logistikk
Eivind Jakobsen Montasje og logistikk
Pål Kristiansen Montasje og logistikk
Adrian Rønold Montasje og logistikk
Ronny Henning Service Storkjøkken, Teknisk service
Morten Skaug Service Storkjøkken, Teknisk service
Nadia Curavic Administrasjon, Service Storkjøkken, Teknisk service
Trond Fogelstrøm Service Storkjøkken, Teknisk service
Jarle Nordkvelle Montasje og logistikk
Daniel Lilius Montasje og logistikk
Bjørn Thorsen Montasje og logistikk
Nicklas Söderberg Montasje og logistikk
Per-Erik Ellefsen Administrasjon, Bakeri og konditori, Matindustri
Raymond Wiig Administrasjon
Elise Mai Administrasjon
Jan Leifsen Administrasjon
Heidi Nordby Administrasjon
Beate Hansen Administrasjon, Bakeri og konditori, Matindustri
Mari O. Bekkestuen Administrasjon
Eileen Marie Nordahl Administrasjon
Ellen Grasdalsmoen Administrasjon
Back To Top