Ansatte Foodtech Interiør og Storkjøkken

Storkjøkken og servering

Iren Fagerhøi

Salgssjef
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 61 51 25
E-post: iren@foodtech.no

Stian Storvik Kristiansen

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 97 04 50 29
E-post: stian@foodtech.no

Christoffer Madsbakken Alveid

Christoffer Madsbakken Alveid

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 97 03 98 49
E-post: christoffer@foodtech.no

Christer Svarverud

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 92 83 30 32
E-post: christer@foodtech.no

Ole Bjørn Sundsdal

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 97 66 40 94
E-post: olebjorn@foodtech.no

Lena Breivold

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 22 44 82
E-post: lena@foodtech.no

Henriette Bugge

Salg storkjøkken/servering
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 97 97 14 12
E-post: henriette@foodtech.no

Hege Søgaard Moen

Salg servering/interiørarkitekt
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 82 33 66
E-post: hege@foodtech.no

Mathias Kristiansen

Prosjektsalg | Trainee
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 46 91 79 70
E-post: mathias@foodtech.no

Tom-Erik Kongsvoll

Distriktssjef Vest/Sørvest
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 11 96 76
E-post: tek@foodtech.no

KBS og dagligvare

Henning Skjelbred

Salgssjef Dagligvare og KBS
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 79 05 54
E-post: henning@foodtech.no

Knut Aas

Knut Aas

Key Account Manager KBS/Dagligvare
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 91 72 90 09
E-post: knut@foodtech.no

Tommy Østerud

Key Account Manager KBS/Dagligvare
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 478 00 677
E-post: tommy@foodtech.no

Ole Kristian Arvesen

Key Account Manager | Trainee
KBS/Dagligvare
Telefon: 452 37 483
E-post: oleka@foodtech.no

Tom-Erik Kongsvoll

Distriktssjef Vest/Sørvest
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 11 96 76
E-post: tek@foodtech.no

Møbler

Hege Søgaard Moen

Salg servering/interiørarkitekt
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 82 33 66
E-post: hege@foodtech.no

Gabrielle Nøddelund

Salg Møbler
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 60 29 13
E-post: gabrielle@foodtech.no

Service

Ronny Henning

Avdelingsleder service og ettermarked
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 911 73 686
E-post: ronny@foodtech.no

Linn Tømte

Servicesjef Oslo
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 994 99 969
E-post: linn@foodtech.no

Kristian Eriksen

Regionsleder Service Midt-Norge
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 45 87 75 19
E-post: kristian.e@foodtech.no

Metzi Baumgren Sosa

Servicekoordinator/Kundeservice
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: service@foodtech.no

Jan Ove Alrek

Servicekoordinator/Kundeservice
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: service@foodtech.no

Peter Gjerstad

Servicekoordinator/Kundeservice
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: service@foodtech.no

Jarle Nordkvelle

Jarle Nordkvelle

Teknisk ansvarlig & FDV
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 97 66 21 92
E-post: jarle@foodtech.no

Marius Kjærstad

Delelageransvarlig
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: lager.deler@foodtech.no

Fulvio Øksendal

Reservedelsansvarlig
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 98 08 00 88
E-post: deler@foodtech.no

Administrasjon

Marita H. Løhren

Marita H. Løhren

Daglig Leder
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 92 67 01
E-post: marita@foodtech.no

Iren Fagerhøi

Salgssjef
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 90 61 51 25
E-post: iren@foodtech.no

Fanny Bø Skjelbred

Teknisk tegner
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 95157537
E-post: fanny@foodtech.no

Tonje Dybdal

Teknisk tegner
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 977 59 793
E-post: tonje@foodtech.no

May Britt Dyrli

Prosjektsekretær
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 91 58 28 93
E-post: maybritt@foodtech.no

Trang Nguyen Sæther

Regnskapsmedarbeider
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 482 08 615
E-post: trang@foodtech.no

Eileen Marie Nordal

Eileen Marie Nordahl

Controller
Foodtech Interiør og Storkjøkken
Telefon: 48 31 38 32
E-post: eileen@foodtech.no